Florbal – 2. místo
Finále Prahy – 25.1.2022

Náš tým se v prosincovém okresní kole probojoval do finále Prahy. Turnaje se zúčastnilo pět týmů, hrálo se systémem každý s každým, 2×10 minut. Náš tým našel přemožitele pouze v prvním zápase, jak se později ukázalo, rozhodujícím pro postup do národního finále. Výkony kluků zápas od zápasu gradovaly. Kluci zaslouží velkou pochvalu za herní projev, ale i za vystupování během celého turnaje.

RG – Kubelíkova 1:2

Branka: Vašíček

RG – Art Econ 6:1

Branky: Trnka Tomáš 2, Trnka Lukáš 2, Vašíček 2

RG – Botičská 6:1

Branky: Vašíček 2, Slapnička, Tran, Hejtmánek, Trnka Tomáš

RG – Gymnázium Heyrovského 7:3

Branky: Vašíček 3, Hejtmánek, Tran, Trnka Tomáš, Trnka Lukáš

O tento úspěch se zasloužili: Štěpán Petrášek, Jakub Männel, Štěpán Bek, Lukáš Trnka, Tomáš Trnka, Lukáš Vašíček, Kiliján Hejtmánek, Jakub Sirovátka, Dominik Slapnička, Vuong Tran, Theodor Schinko

Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy.